Wyniki konkursu o stypendium w ramach Funduszu Stypendialnego „My z Wami”

Prorektor UJ ds. dydaktyki, prof. dr hab. Armen Edigarian przyznał 15 stypendiów w ramach Funduszu Stypendialnego „My z Wami”.

Stypendium z Funduszu przyznawane jest na semestr letni roku akademickiego 2023/2024 za wyniki w nauce. Świadczenie będzie wypłacane co miesiąc w równych wysokościach, w okresie od marca do czerwca 2024 r. Pierwsza wypłata obejmie wyrównanie za poprzednie miesiące. Środki na wypłatę stypendium pochodzą z wpłat od osób fizycznych i prawnych.

Uczestnicy konkursu zostaną poinformowani o wynikach drogą mailową.

Wszystkim laureatkom i laureatom serdecznie gratulujemy, a darczyńcom dziękujemy za hojność i wspieranie społeczności Uniwersytetu!

Polecamy również
Rozstrzygnięto konkurs o przyznanie stypendium ministra na rok akademicki 2023/2024

Stypendium „My z Wami” nabór wniosków

Rozpoczął się nabór zgłoszeń do konkursu o przyznanie Stypendium UJ