Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Skip banner

Web Content Display Web Content Display

News

Stypendia

Dobiega końca nabór wniosków o przyznanie stypendium socjalnego na semestr letni

31 stycznia mija regulaminowy termin na złożenie wniosków o przyznanie stypendium socjalnego na semestr letni - w tym terminie należy nie tylko zarejestrować wniosek, ale dostarczyć go w formie papierowej do koordynatora ds. stypendialnych.
W związku z nowelizacją ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce, rektorzy uczelni mogą podwyższyć próg dochodu do stypendium socjalnego do kwoty 1294,40 zł netto miesięcznie na osobę w rodzinie studenta.
Stypendia

Stypendium socjalne na semestr letni 2022/2023

Rozpoczął się nabór wniosków o przyznanie stypendium socjalnego na semestr letni roku akademickiego 2022/2023 dla studentów i doktorantów. Regulaminowy termin na złożenie wniosku mija 31 stycznia.
Stypendia

Przyznanie stypendium rektora dla studentów (2022/2023)

Komisja Stypendialna dla Studentów UJ na posiedzeniu 1 grudnia 2022 r. rozpatrzyła wnioski o przyznanie stypendium rektora (nie dotyczy UJ CM). Decyzje zostaną udostępnione w USOSweb.
View All

Web Content Display Web Content Display

Welcome

Welcome to the International Students website – you can find here a plenty of information needed by international students. Are you a student and you want to know more? Do you wonder how to legalize your stay for the time of studies? Or maybe you want to know if you can get any scholarship? Familiarize yourself with our website to get the answers to these and many more questions!

Information for Collegium Medium students can be find at Division for Education and Academic Careers