Wyniki sortowane według etykiety: tok studiów

Legalizacja pobytu dla studentów z Ukrainy

14.03.2022
Wizy i karty pobytu obywateli Ukrainy, których ostatni dzień legalnego pobytu przypada na dzień po 24 lutego 2022, zostają zgodnie z obowiązującymi przepisami przedłużone z mocy prawa do 31 grudnia 2022.
więcej o Legalizacja pobytu dla studentów z Ukrainy
UJ pomaga

04.03.2022
Na stronie uj.edu.pl/wsparcie-ukrainy zbierane są i aktualizowane na bieżąco informacje dotyczące podejmowanych w UJ działań i inicjatyw. Prosimy śledzić pojawiające się tam komunikaty.
więcej o UJ pomaga

27.01.2022
Sprawdź informacje o sposobie prowadzenia zajęć na poszczególnych Wydziałach.
więcej o Informacje o sposobie prowadzenia zajęć na poszczególnych Wydziałach – semestr letni roku akademickiego 2021/2022