Stypendium im. Prof. Franciszka Ziejki

Rozpoczął się nabór wniosków o przyznanie stypendium z Funduszu Stypendialnego im. Prof. Franciszka Ziejki. Celem stypendium jest wsparcie kandydatów na studia w języku polskim w Uniwersytecie Jagiellońskim, którzy mają wyróżniające się osiągnięcia naukowe, a ze względu na sytuację polityczną w kraju urodzenia nie mogą kontynuować w nim edukacji.
Nabór wniosków potrwa do 8 marca.

O stypendium mogą ubiegać się osoby, które posiadają status uchodźcy nadany w Rzeczypospolitej Polskiej albo korzystają z ochrony czasowej, albo ochrony uzupełniającej na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i uzyskały wybitne wyniki w nauce lub osiągnięcia naukowe.

Osoby, które chcą ubiegać się o stypendium, powinny do 8 marca 2023 r.:

1. Uzupełnić formularz wniosku;
  2. Skan uzupełnionego, wydrukowanego i podpisanego formularza wraz z załącznikami wysłać na adres mailowy: fundusze.stypendialne@uj.edu.pl.

Więcej informacji o stypendium, formularz wniosku i Regulamin.

Stypendium im. Prof. Franciszka Ziejki - zakończenie konkursu

Nabór zgłoszeń do konkursu o przyznanie Stypendium UJ

Zbliża się rozpoczęcie naboru wniosków w III edycji konkursu o przyznanie Stypendium im. Prof. Franciszka Ziejki

Wysokość progów i kwot świadczeń w roku akademickim 2022/2023