Wysokość progów i kwot stypendium socjalnego w semestrze letnim 2022/2023 - doktoranci

W dniu 17 lutego 2023 r. Prorektor UJ ds. dydaktyki prof. dr hab. Armen Edigarian działając w porozumieniu z Towarzystwem Doktorantów UJ dokonał rozdysponowania środków przeznaczonych na stypendium socjalne dla doktorantów w semestrze letnim roku akademickiego 2022/2023.

Stypendium socjalne w semestrze letnim roku akademickiego 2022/2023:

• maksymalna wysokość dochodu uprawniającego do ubiegania się o stypendium socjalne: 1294 zł netto miesięcznie na członka rodziny)
  • progi:
    • próg I - dochód 0-700 zł – stypendium 1250 zł miesięcznie
    • próg II - dochód 701-1294 zł – stypendium 1200 zł miesięcznie
  • kwota zwiększenia stypendium socjalnego wynosi 250 zł miesięcznie

Odbiór decyzji

Trwa przygotowywanie decyzji, które w najbliższych dniach będą sukcesywnie udostępniane poprzez USOSweb.

Na adres e-mail podany na wniosku wysyłane jest powiadomienie o możliwości odbioru decyzji wraz z instrukcją. Udostępnione decyzje znajdują się w USOSweb, zakładka „Dla wszystkich”, a tam po lewej stronie „Lista pism administracyjnych”.

Decyzję można odebrać także w aplikacji mUSOS.

Wyniki konkursu o stypendium w ramach Funduszu Stypendialnego „My z Wami”

Rozstrzygnięto konkurs o przyznanie stypendium ministra na rok akademicki 2023/2024

Stypendium „My z Wami” nabór wniosków

Rozpoczął się nabór zgłoszeń do konkursu o przyznanie Stypendium UJ