Trwa rekrutacja na studia II stopnia dla cudzoziemców

06.03.2023
Od 1 marca trwa rekrutacja na wszystkie studia, w tym studia II stopnia prowadzone w Uniwersytecie Jagiellońskim. Aplikacje można składać za pośrednictwem Systemu Internetowej Rekrutacji Kandydatów (irk.uj.edu.pl).
więcej o Trwa rekrutacja na studia II stopnia dla cudzoziemców
Stypendium im. Prof. Franciszka Ziejki

Stypendium im. Prof. Franciszka Ziejki

01.03.2023
Rozpoczął się nabór wniosków o przyznanie stypendium z Funduszu Stypendialnego im. Prof. Franciszka Ziejki. Celem stypendium jest wsparcie kandydatów na studia w języku polskim w Uniwersytecie Jagiellońskim, którzy mają wyróżniające się osiągnięcia naukowe, a ze względu na sytuację polityczną w kraju urodzenia nie mogą kontynuować w nim edukacji.
Nabór wniosków potrwa do 8 marca.
więcej o Stypendium im. Prof. Franciszka Ziejki

17.02.2023
W dniu 17 lutego 2023 r. Prorektor UJ ds. dydaktyki prof. dr hab. Armen Edigarian działając w porozumieniu z Towarzystwem Doktorantów UJ dokonał rozdysponowania środków przeznaczonych na stypendium socjalne dla doktorantów w semestrze letnim roku akademickiego 2022/2023.
więcej o Wysokość progów i kwot stypendium socjalnego w semestrze letnim 2022/2023 - doktoranci

16.02.2023
16 lutego 2023 r. Prorektor UJ ds. dydaktyki prof. dr hab. Armen Edigarian działając w porozumieniu z Uczelnianą Komisją Ekonomiczną SSUJ dokonał rozdysponowania środków przeznaczonych na stypendium socjalne dla studentów w semestrze letnim roku akademickiego 2022/2023.
więcej o Wysokość progów i kwot stypendium socjalnego w semestrze letnim 2022/2023 - studenci