Targi Pracy na UJ – wiosna 2022

15.03.2022
Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Targów Pracy na Uniwersytecie Jagiellońskim. W dniach od 28 marca do 1 kwietnia studenci i studentki oraz absolwenci i absolwentki naszej Uczelni będą mieć okazję do spotkania z pracodawcami oraz ekspertami rynku pracy. Wydarzenie odbędzie się w formie online.
więcej o Targi Pracy na UJ – wiosna 2022
Legalizacja pobytu dla studentów z Ukrainy

14.03.2022
Wizy i karty pobytu obywateli Ukrainy, których ostatni dzień legalnego pobytu przypada na dzień po 24 lutego 2022, zostają zgodnie z obowiązującymi przepisami przedłużone z mocy prawa do 31 grudnia 2022.
więcej o Legalizacja pobytu dla studentów z Ukrainy
UJ pomaga

04.03.2022
Na stronie uj.edu.pl/wsparcie-ukrainy zbierane są i aktualizowane na bieżąco informacje dotyczące podejmowanych w UJ działań i inicjatyw. Prosimy śledzić pojawiające się tam komunikaty.
więcej o UJ pomaga
Stypendium im. Prof. Franciszka Ziejki

21.02.2022
Rozpoczął się nabór wniosków o przyznanie stypendium z Funduszu Stypendialnego im. Prof. Franciszka Ziejki. Celem stypendium jest wsparcie kandydatów na studia w języku polskim w Uniwersytecie Jagiellońskim, którzy mają wyróżniające się osiągnięcia naukowe, a ze względu na sytuację polityczną w kraju urodzenia nie mogą kontynuować w nim edukacji. Nabór wniosków potrwa do 6 marca.
więcej o Stypendium im. Prof. Franciszka Ziejki