Przyznanie miejsc w domach studenckich - wyniki I tury

23.07.2024
Zakończyła się pierwsza tura przyznań miejsc w domach studenckich, skierowana do:
- studentów wyższych lat, studentów cudzoziemców przyjętych na studia drugiego stopnia oraz studentów biorących udział w wymianie Erasmus+; oraz cudzoziemców przyjętych na pierwszy rok studiów pierwszego stopnia i jednolitych studiów magisterskich.
więcej o Przyznanie miejsc w domach studenckich - wyniki I tury

12.06.2024
W sobotę 15 czerwca 2024 r., w godzinach od 9:00 do 15:00, w siedzibie Wydziału Spraw Cudzoziemców Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie (ul. Przy Rondzie 6) odbędą się otwarte konsultacje.
więcej o Dzień otwarty Wydziału Spraw Cudzoziemców Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego 15 czerwca 2024
Rekrutacja do Programu MOST – zachęcamy do rejestracji!

06.05.2024
W dniach 15 kwietnia – 15 maja zapraszamy studentów i doktorantów naszej Uczelni do udziału w rekrutacji do Programu MOST na semestr zimowy lub cały rok akademicki 2024/25.
więcej o Rekrutacja do Programu MOST – zachęcamy do rejestracji!
Targi Pracy na Uniwersytecie Jagiellońskim

25.03.2024
Zapraszamy do udziału w wiosennej edycji Targów Pracy na UJ! Wydarzenie odbędzie się 9 kwietnia 2024 r. w Auditorium Maximum (ul. Krupnicza 33, Kraków) w godzinach 10:00-15:00.
więcej o Targi Pracy na Uniwersytecie Jagiellońskim
Rozpoczął się nabór zgłoszeń do konkursu o przyznanie Stypendium UJ
Stypendia

Rozpoczął się nabór zgłoszeń do konkursu o przyznanie Stypendium UJ

01.03.2024
Stypendium Uniwersytetu Jagiellońskiego jest skierowane do osób, które chcą podjąć studia na UJ (z wyłączeniem kierunków UJ CM). Celem Stypendium jest wsparcie rozwoju najzdolniejszych przedstawicieli młodego pokolenia. Przyznawane jest za wybitne wyniki w nauce. Nabór zgłoszeń trwa do 15 kwietnia.
więcej o Rozpoczął się nabór zgłoszeń do konkursu o przyznanie Stypendium UJ
Tydzień Jakości Kształcenia (11-15 marca) – zapraszamy do rejestracji!

27.02.2024
Wszystkie osoby kształcące się na naszej Uczelni zapraszamy do udziału w ponad 70 wydarzeniach – stacjonarnych, zdalnych i hybrydowych. Temat tegorocznej edycji to (R)ewolucja cyfrowa w dydaktyce i pracy uczelni.
więcej o Tydzień Jakości Kształcenia (11-15 marca) – zapraszamy do rejestracji!