Targi Pracy na Uniwersytecie Jagiellońskim

25.03.2024
Zapraszamy do udziału w wiosennej edycji Targów Pracy na UJ! Wydarzenie odbędzie się 9 kwietnia 2024 r. w Auditorium Maximum (ul. Krupnicza 33, Kraków) w godzinach 10:00-15:00.
więcej o Targi Pracy na Uniwersytecie Jagiellońskim
Rozpoczął się nabór zgłoszeń do konkursu o przyznanie Stypendium UJ
Stypendia

Rozpoczął się nabór zgłoszeń do konkursu o przyznanie Stypendium UJ

01.03.2024
Stypendium Uniwersytetu Jagiellońskiego jest skierowane do osób, które chcą podjąć studia na UJ (z wyłączeniem kierunków UJ CM). Celem Stypendium jest wsparcie rozwoju najzdolniejszych przedstawicieli młodego pokolenia. Przyznawane jest za wybitne wyniki w nauce. Nabór zgłoszeń trwa do 15 kwietnia.
więcej o Rozpoczął się nabór zgłoszeń do konkursu o przyznanie Stypendium UJ
Tydzień Jakości Kształcenia (11-15 marca) – zapraszamy do rejestracji!

27.02.2024
Wszystkie osoby kształcące się na naszej Uczelni zapraszamy do udziału w ponad 70 wydarzeniach – stacjonarnych, zdalnych i hybrydowych. Temat tegorocznej edycji to (R)ewolucja cyfrowa w dydaktyce i pracy uczelni.
więcej o Tydzień Jakości Kształcenia (11-15 marca) – zapraszamy do rejestracji!

17 lutego 2024 Dzień Otwarty MUW

12.02.2024
w najbliższą sobotę 17 lutego 2024 r., w godzinach od 09:00 do 15:00, w siedzibie Wydziału Spraw Cudzoziemców Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie (ul. Przy Rondzie 6) odbędzie się Dzień Otwarty INFO.OPT.
więcej o 17 lutego 2024 Dzień Otwarty MUW
Zaproszenie na spotkanie w sprawie legalizacji pobytu

31.10.2023
Zapraszamy na spotkanie z pracownikami Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego oraz Straży Granicznej, którzy opowiedzą o sposobach legalizacji pobytu w Polsce, zasadach wjazdu i wyjazdu, rodzajach wiz i ewentualnych sankcjach za nielegalny pobyt.
więcej o Zaproszenie na spotkanie w sprawie legalizacji pobytu
Nabór wniosków z Rektorskiego Funduszu Stypendialnego dla Olimpijczyków
Stypendia

Nabór wniosków z Rektorskiego Funduszu Stypendialnego dla Olimpijczyków

15.09.2023
Otwarcie naboru zgłoszeń do stypendium Rektorskiego Funduszu Stypendialnego dla Olimpijczyków nastąpi 2 października br.
więcej o Nabór wniosków z Rektorskiego Funduszu Stypendialnego dla Olimpijczyków