Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nowe formy wsparcia dla studentów z Ukrainy

Nowe formy wsparcia dla studentów z Ukrainy

W semestrze letnim roku akademickiego 2022/2023 studenci z Ukrainy uzyskają dodatkowe wsparcie materialne o charakterze naukowym i socjalnym z Funduszu Stypendialnego Fundacji Shapiro oraz z Funduszu Stypendialnego „My z Wami”.

Fundusz Stypendialny "My z Wami"

Nabór wniosków o stypendium z Funduszu „My z Wami" potrwa do 7 maja. Stypendium jest skierowane do osób, które, pomimo uzyskania wybitnych wyników w nauce, nie mają możliwości kontynuowania nauki w swoim kraku ze względu na sytuację polityczną. Do otrzymania stypendium uprawnieni są studenci pierwszego roku studiów, podejmujący po raz pierwszy kształcenie w polskiej uczelni.
Link - informacje na temat stypendium, Regulamin i formularz

25 kwietnia br., z okazji utworzenia stypendium odbyło się spotkanie Prorektora UJ ds. dydaktyki prof. Armena Edigariana i Dyrektora Centrum Wsparcia Dydaktyki UJ, Piotra Szumlińskiego z Sylwią Czechowicz, Dyrektor oddziału krakowskiego Infosys Poland Sp. z o.o., zespołem reprezentującym dział HR tej spółki oraz koordynująca współpracę nad stypendium ze strony firmy Infosys, Kingą Jasiniak.

Link do relacji z wydarzenia

Fundusz Stypendialny Fundacji Shapiro

Nabór wniosków o stypendium z Funduszu Fundacji Shapiro potrwa od 1 do 14 maja. Świadczenie ma charakter socjalny – jest skierowane do studentów, których sytuacja materialna uległa pogorszeniu wskutek agresji Rosji na terytorium Ukrainy.

Link - informacje o stypendium, Regulamin

 

Oba stypendia powstały dzięki hojności naszych Fundatorów:
firmy Infosys Poland Sp. z o.o.
oraz
Fundacji Eda & Barbary Shapiro we współpracy z Jewish Community Centre w Krakowie

DZIĘKUJEMY!

 

logo Infosys Fundacja Shapiro logo Centrum Społeczności Żydowskiej w Krakowie logo