Stypendium „My z Wami” – nabór wniosków

Od 27 kwietnia do 7 maja trwa nabór wniosków o przyznanie stypendium “My z Wami” ufundowanego przez Infosys Poland sp. z o.o. Świadczenie skierowane jest do obywateli Ukrainy - najlepszych studentów 1 roku studiów.

Celem utworzenia Funduszu Stypendialnego „My z Wami” jest wyróżnienie i wsparcie finansowe najlepszych studentów z Ukrainy, podejmujących kształcenie po raz pierwszy w polskiej uczelni, którzy pomimo uzyskania wybitnych wyników w nauce nie mają możliwości kontynuowania nauki w swoim kraju ze względu na sytuacje polityczną.

Osoby zainteresowane uzyskaniem stypendium powinny w terminie do 7 maja (godz. 23:59) zarejestrować kompletny wniosek poprzez MS Forms.

Więcej informacji o stypendium, formularz wniosku i Regulamin

Nowe formy wsparcia dla studentów z Ukrainy

Zbliża się rozpoczęcie naboru wniosków w III edycji konkursu o przyznanie Stypendium im. Prof. Franciszka Ziejki

Zegar