Trwa rekrutacja na studia II stopnia dla cudzoziemców

Od 1 marca trwa rekrutacja na wszystkie studia, w tym studia II stopnia prowadzone w Uniwersytecie Jagiellońskim. Aplikacje można składać za pośrednictwem Systemu Internetowej Rekrutacji Kandydatów (irk.uj.edu.pl).

Pamiętaj, aby dokładnie zapoznać się z harmonogramem rekrutacji. Aplikacje złożone lub opłacone po terminie nie będą brane pod uwagę. Upewnij się również, że będziesz posiadać wszystkie wymagane dokumenty w momencie wpisu na studia. Jeżeli wiesz, że w terminie wpisu na studia nie będziesz w stanie dostarczyć jakiegoś dokumentu, to być może powinieneś wziąć udział w późniejszych turach rekrutacji.

Ważne! Jeżeli obecnie jesteś studentem ostatniego roku studiów licencjackich, i chcesz aplikować na studia magisterskie to, ze względu na terminy wpisów, upewnij się, że podejdziesz do obrony najpóźniej w czerwcu lub na początku lipca w celu uniknięcia problemów związanych z dostarczeniem dyplomu do wpisu.