Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Targi Pracy na UJ – wiosna 2022

Targi Pracy na UJ – wiosna 2022

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Targów Pracy na Uniwersytecie Jagiellońskim. W dniach od 28 marca do 1 kwietnia studenci i studentki oraz absolwenci i absolwentki naszej Uczelni będą mieć okazję do spotkania z pracodawcami oraz ekspertami rynku pracy. Wydarzenie odbędzie się w formie online.

- W ciągu pięciu dni przedstawiciele 22 pracodawców opowiedzą osobom uczestniczącym w spotkaniach o swoich firmach, zasadach rekrutacji, oczekiwaniach, programach praktyk i staży. Nowością będą krótkie szkolenia/prezentacje poświęcone szczegółowym zagadnieniom związanym ze specyfiką danej firmy. I tak np. w czasie spotkania z Cracow International Schools pogłębimy swoją wiedzę na temat: Praca w środowisku multikulturowym – wyzwania i perspektywy na przykładzie szkoły międzynarodowej, a Thomson Reuters Polska przybliży nam zagadnienia związane z ekonomią w czasie prezentacji Welcome to economic data. Why news on inflation is important? – wyjaśnia Emilia Latała-Cudecka z Biura Karier (będącego częścią Centrum Wsparcia Dydaktyki), jednostki organizującej wydarzenie.

W programie Targów znajdą się również spotkania z ekspertami. Będzie to okazja do dowiedzenia się m.in.: dlaczego warto robić doktorat, jakie są aktualnie obowiązujące przepisy prawa pracy, jak budować swoją markę w portalu LinkedIn.

Pełny harmonogram spotkań z firmami i ekspertami znaleźć można na stronie www.targipracy.uj.edu.pl

- By wziąć udział w naszych targach należy się zarejestrować. Odpowiedni formularz znajduje się na powyższej stronie. Zapisy są aktywne do 25 marca br. do godziny 14.00 – tłumaczy Magdalena Kwak-Wójcik, jedna z koordynatorek wydarzenia.