Zaszczep się i studiuj bezpiecznie!

Masz dość siedzenia w domu sam przed komputerem? Zaszczep się i spotkajmy się ponownie w murach Uczelni!

Wszystkich studentów i studentki, doktorantów i doktorantki Uniwersytetu Jagiellońskiego (w tym cudzoziemców) informujemy o możliwości skorzystania ze szczepień wykonywanych na terenie Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, na które można umówić się za pośrednictwem Uczelni przy pomocy Uniwersyteckiego Systemu Rezerwacyjnego. Szczepienia wykonywane będą preparatem firmy Pfizer.

Informacje dotyczącze szczepień dla studentów zagranicznych można znaleźć tutaj.

UJ pomaga

Stypendium im. Prof. Franciszka Ziejki

Informacje o sposobie prowadzenia zajęć na poszczególnych Wydziałach – semestr letni roku akademickiego 2021/2022

Obowiązek zakrywania ust i nosa podczas zajęć i przebywania w przestrzeniach wspólnych